Pasimatymų taisyklės merginoms

Visose gyvenimo srityse mus supa įvairios taisyklės. Ne išimtis yra ir pasimatymai. Pasimatymai yra lyg žaidimas, o tai reiškia, kad yra ir žaidimo taisyklės. Jei žinosi taisykles iš anksto, turėsi privalumą prieš kitas. Jei vyrai žino taisykles, pagal kurias žaidžiate, jūs galite jas pakeisti, palikdamos juos spėlioti. Vyrai mėgsta iššūkius, taip kad turite visišką laisvę keisti taisykles pagal savo poreikius.


Pagrindinės taisyklės:

 • Visada atrodyk gerai. Gražūs plaukai ir lūpdažis privers vyrą atsisukti. Tu esi moteris, tu turi daug būdų sudominti vyrą, tad paryškink juos.

 • Paslaptingos moterys veda vyrus iš proto, todėl niekada neatskleisk informacijos, kurios neprivai atskleisti. 

 • Susitik trumpam, bet palik įspudį.

 • Stenkis neapleisti savo figūros.

 • Tu visada turėtum gauti gėlių. Jei jis nežino, kur prekiaujama gėlėmis, pagalvok, kaip jam tai parodysi.

 • Niekada nemiegok su juo, kol neįsitikinsi, kad tu jam tikrai patinki. 

 • Visada leisk sau pavėluoti, kad jis palauktų. 

 • Stenkis nelėkti į kiekvieną susitikimą su juo, nukelk vieną kitą arba atsisakyk. Kartais nepakelk ir telefono, kai jis skambina.

 • Apsipirkinėjimas su draugėmis yra šventas dalykas ir tai tikrai ne pasimatymų laikas.

 • Privalai gerai bučiuotis. 

 • Niekada nekalbėk apie savo buvusius, ypač miegamajame. Tavo buvusieji yra tik tavo reikalas.

 • Niekada nespręsk iš pirmo žvilgsnio apie vyrą, pasistenk jį pažinti.

 • Jei bet koks vyras parodis nuosavybės ar nesaugumo požymių. Bėk nuo jo kaip vėjas. Gyvenimas per trumpas būti su berniukais.

 • Jei jo higiena šlubuoja, jis ne tau.

 • Niekada nekalbėk apie savo tėvą ir kaip tavo sutikti vyrai lygiuojasi į jį.

 • Niekada nesudaryk įspudžio, kad esi lengvai prieinama ar tau labai reikia vyro. Vyras yra tas, kuris tave gaudo.

 • Jei pamatai gražų vyriški klube ar bare, padaryk taip, kad jis prie tavęs prieitų. Nestovėk ir nevaidink princesės, o tai vėliau galėsi žiūrėti, kaip jis išeina su kita.

 • Jei tu nori vaiko, niekada neminėk to per pirmus pasimatymus.

 • Niekada gyvenime nekritikuok jo motinos, nebent nori likti senmerge.

Internetinių pasimatymų taisyklės

 • Stenkis, kad jie pirmi parašytų, tačiau jei kas patiko imkis iniciatyvos ir tu

 • Blokuok visus kas tau nepatinka iš karto

 • Visada įkelk savo geriausia foto

 • neatrašinėk į žinutes šmaikščiomis frazėmis

 • niekada neduok tikro telefono arba el.pašto prašantiems

 • pirma gerai pažink pašnekovą prieš su juo susitinkant

 • tavo vartotojo vardas turi būti seksualus ir šiek tiek paslaptingas

 • nepreziumuok, kad tavo pašnekovas linkmas arba liūdnas, pirma pažink jį

 • jei nenori susitikinėti su vedusiais vyrais, aiškiai tai parašyk savo anketoje

 • vyras, kuris neatsako į tavo laiškus ilgiau kaip tris dienas, nevertas tavo dėmėsio

 • įsitikink, kad bent karta pajuokauji savo laiškuose

 • savo profilyje nemeluok, jie gi vistiek sužinos teisybę

 • pirmam pasimatymui išsirink viešą erdvią, o geriausia susitikti dieną per pietus ir trumpam.

Damos, visada atsiminkit, kad jūs esate gražios, seksualios ir pasaulis priklauso jums. Stenkites, kad vyrai jus medžiotų, o ne atvirkščiai. Ir visada pagalvokite apie saugumą, ypač susitinkant pirmą kartą.


Surask savo antrą pusę

Susipažink su mūsų nariais

sankia Nuo Jonava
sankia
37, Jonava
greta Nuo Vilnius
greta
24, Vilnius
Mil2te123 Nuo Kaunas
Mil2te123
30, Kaunas
nikute69 Nuo Visaginas
nikute69
24, Visaginas
Dovilėxo Nuo Klaipėda
Dovilėxo
22, Klaipėda
irena Nuo Alytus
irena
46, Alytus
GINTE1989 Nuo Kaunas
GINTE1989
38, Kaunas
vidosiusiki112 Nuo Alytus
vidosiusiki112
63, Alytus
199408 Nuo Kaunas
199408
25, Kaunas
ekaterinabass Nuo Vilnius
ekaterinabass
42, Vilnius

Kaip išnaudoti kūno kalbą per pasimatymus

Tai kalba, kuriai nereikia žodžių. Moterys tai daro jau šimtus metų – gundo vyrus, kurių trokšta. Mokėdama šią kalbą, būsi užtikrinta, kad sugebėsi sužavėti tinkamą vyrą, ir pasiųsti atitinkamus signalus įkiruoliams.Akių kontaktas.

Kuo daugiau akių kontakto su savo taikiniu, tuo geriau. Pradėk nuo paprasto žvilgtelėjimo. Tada pereik prie tiesioginio akių kontakto. Kai tik jis pamatys tavo žvilgsnį, iškarto nuleisk akis ir nusišypsok sau. Tokiu atveju jis pamanys, kad tu jį stebėjai ir susigėdai, kai jis prigavo tavo žvilgsnį. Toliau, tiesiog ilgiau išlaikyk akių kontaktą ir nusišypsok.

Jei į tave žiūri vyras, kuris tavęs nedomina, tiesiog nusisuk nuo jo į kitą pusę, ir daugiau nežvelk į jį. Bendraudama, žvalgykis aplinkui, tai parodis, kad iš tavo pusės nėra jokio susidomėjimo.Pirmasis įspūdis svarbus

Išsiruošei į vakarėlį. Išeidama iš namų sutinki nepažįstamą žavų kaimyną, o jis net nepažiūri į tave. Kodėl? Todėl, kad neatrodai, taip gerai, kaip galėtum atrodyti. Kai įeini į patalpą, dauguma visada pasižiūri kas atėjo. Būtent šioje vietoje pirmasis įspūdis yra svarbiausias. Jei atrodysi gerai, tai ir jausies gerai. Taip kad prieš išeidama įsitikink, kad atrodai geriausiai. Niekada negali žinoti ką sužavėsi, gal tą nepažįstamą kaimyną?:)Rankų darbas

Netgi be tiesioginio kontakto, jūsų rankos gali siųsti reikšmingas žinutes. Yra daugybė būdų kaip parodyti norą, su kuo nors artimiau susipažinti. Jei laikai rankas nesukryžiuotas, nesuspaustas, vadinasi esi atvira pokalbiui su juo. Jei rankomis ritmiškai (pastoviai) glostai stiklinę, plaukus ar rankovę gali būti geismo ar geidulio ženklas. Jei esi drąsi, gali bandyti „atsitiktinai“ paliesti jį, siekdama druskos ar servetėlės.

Rankos kišenėse, akinių valymas ar sugniaužti kumščiai siunčia neigiamus signalus. Tapšnojimas pirštais, baladojimas, mušimas pirštais į stalą yra signalai reiškiantys menką susidomėjimą.Išsiskirk

Tavo stovėsena yra pratiškai daugiausiai pasakantis signalas. Atvira stovėsena, atviro žmogaus ženklas. Kūno pasukimas į žmogų su kuriuo kalbatės, abiejų pėdų tvirta stovėsena ant žemės ir palinkimas į priekį yra susidomėjimo ženklai. Taip pat nedidelis galvos pakreipimas, bei kojų kryžiavimas ir krūtinės palenkimas į priekį taip pat atskleidžia tavo susidomėjimą.

Sukryžiuotos rankos prie krūtinės, gėrimo laikymas priešais save, kūno nusukimas į šalį, atskleidžia žmogui, kad esi visiškai nesusidomėjus.Keli papildomi patarimai

Tikiuosi jau dabar turi planą savo sekančiai atakai. Štai dar keletas nedidelių patarimų, kūno kalbos tobulinimui:

 • Kad reikalai klostosi puikiai suprasi, kai abu pradėsit atkartoti vienas kito kūno kalbą bei gestus.

 • Neerzink jo, siūlydama tai, ko negalėsi suteikti. Tai gali privesti prie blogų padarinių.

 • Pastovus rūkymas, buvimas apsvaigusiai nepadės tau žaisti kūno kalbos žaidimą.

 • Jeigu bandysi rodyti kokius nors ženklus, tačiau nesulauksi jo reakcijos, iškart nutrauk misiją.

 • Sekiojimas paskui jį visą naktį, tik parodys, kad esi desperatiška.


Ir galiausiai, jei viskas sužlugs ir nieko nesigaus, visada gali nusipirkti maikutę su užrašu „Ieškau meilės“ :)

Kas verčia vyrą įsimylėti moterį


Dauguma merginų klausia savęs, „Kaip vyras įsimyli moterį?“ Aš manau, kad vyrai turi iš anksto nustatytus kriterijus, ir kai tie kriterijai sutampa su tam tikra moterimi, vyras greičiausiai ją įsimylės. Ar galite nuspėti, kokie tai kriterijai? Iš gyvenimiškos moterų patirties ir bendravimo su vyrais, bei augdama su savo 3 broliais sužinojau nemažai dalykų, dėl kurių vyrai įsimyli. Vėliau netgi galėdavau nuspėti, ką brolis ar kuris nors iš jo draugų įsimylės. Niekada neišsiaiškinau tik vieno dalyko, ar vyrai sąmoningai supranta šiuos veiksnius, bet aš tuo esu visiškai įsitikinusi.Esu padėjusi ne vienai draugei atskleisti savo naturalius instinktus, kurie dažniausiai yra užgožti visuomenės, kuri mums „ nurodinėja“ kokios merginos turėtų būti.Aš sakau velniop šitas taisykles, meilė yra neįtikėtinas dalykas, dėl to visos turi mėgautis šiuo jausmu.Kas sukelia įsimylėjimą

Vyrai yra gynėjai mano broliai tą įrodė ne vieną kartą. Vyrai labai greitai stengiasi mus apsaugoti nuo visko: blogo oro, fizinio darbo ar kitų vyrų:). Jie visada jus prižiūri ir stengiasi apginti, ir ne tik jus bet ir jūsų drauges. Taigi norint pritraukti vyrą, leiskite jam pamatyti jūsų silpnybe, leiskite jums padėti. Mes, merginos, manome, kad turime būti stiprios ir nepriklausomos, viską daryti pačios. Aš sakau leiskite vyrams mums padėti. Tai leis jiems pasijusti didvyriais, jiems tai patinka.


Įdarbink jį – paprašyk jo sutaisyti ką nors, pastumti ar atidaryti. Tai labai panašu į anksčiau minėtą punktą ir leis jum susibendrauti.


Klausk jo – paklausk jo nuomones apie bet kokį dalyką. Tai leis jam suprasti, jog laikote jį protingu ir vertinate jo nuomonę.


Moteriški rūbeliai - minkšti, puošnūs, mergaitiški rūbeliai iššaukia reakciją jo smegenyse, kuri sako „o mergina, geras!“ Vyrams patinka skirtumai tarp mūsų, dėl to turite tai pabrėžti ir parodyti. Turite didžiuoti, kad esate mergina ir tai parodyti savo veiksmais.


Dėvėk jo drabužius – kai dėvi jo drabužius, tai parodo, kad esi artima jam, ir tau patinka būti šalia. Vyrams patinka žinoti, kad pasirenkį būtent jį iš visų kitų vyrų.

Palik jį ramybėje – vyrmas reikia žinoti, kad kai jie pradės rimtai draugauti, jų gyvenimas stipriai nepasikeis, ir kad tu neturi ketinimų jo pakeisti. Tad įsitikink, kad vyras kurį pasirinkai yra būtent tas, kurio nori. Vyrams patinka jų laisvė ir bendravimas su draugais vyriškoje kompanijoje. Jei tu būsi tokia moteris, kuri netrukdys jam tai daryti, tai tikimybė, kad jis tave įsimylės yra didesnė.


Paįvairink išvaizdą – parodyk jam skirtingas savo puses: mergina, kuri didžiuojasi būdama moterimi, eligantiška dama su vakarine suknele, linksmuole mergaitė su džinsais ir kėdukais. Vyrams patinka, kai merginos keičia išvaizdą.


Duok jam erdvės – vyrai tikrai užkelia merginas and pedestalo, ir jums naudinga būtų laikyti savo privačius reikalus sau. Palikite kiek įmanoma daugiau vaizduotei. Pavyzdžiui, jūsų visi puošimosi ritualai vyrui nesvarbūs, jis nenori žinoti kas ten vyksta, dėl to jam ir nepasakokite, laikykite tai paslaptyje. Palikite ir jam erdvės daryti tą patį. BEJE, neužgožkite jo erdvės ir nepradėkite išmetinėti jo daiktų.

Ką aš žinau tikrai, tai, kad vyrai mus myli už mūsų skirtumus ir dievina mūsų moterišką paslaptingumą. Taigi demonstruokite ir gerbkite šiuos skirtumus. Juk nėra nieko geriau kai vyra myli moterį.Sėkmės merginos;)


Registruokis dabar

Įveskite savo el. paštą ir gausite slaptažodžio pakeitimo nuorodą.

Tuk tuk! Kas ten? Slapukai! Daugiau informacijos apie mūsų naudojamus slapukus skaitykite čia: "Slapukai" Sutinku