Ko iš tikrųjų vyrai nori šiuolaikiniuose santykiuose

Moterys dažnai sako, kad vyrai jas klaidina ir painioja. Jos nesupranta, ko jie nori iš moterų. Praeityje moterys tiesiog stengdavosi vyrus patenkinti, bet tai, deja, nevisuomet garantavo ilgalaikį ryšį. Jei tikėsime žiniasklaida, daugumai moterų jau nebesvarbu, ko nori vyras. Dėl to, kad dėka savo seksualumo jos tapo stipresnės, puikiai jaučiasi būdamos atsakingos už savo likimą ir siekdamos karjeros aukštumų. Jei vyras jų nori – tada gerai, o jei ne – nieko tokio.

Nesvarbu ar šis požiūris teisingas, ar ne. Teisybė yra ta, kad šiuolaikiniam vyrui surasti savo vietą šiame pasaulyje yra sunku. Kariuomenėje ir Kosminėse programose dirba nemažai kvalifikuotų moterų ir kai kuriose sferose gabumais jos lenkia vyrus. Senasis vyriškasis bastionas griūva, o kartu ir savigarba, bei veiksmų ir norų samprata.


Surask savo antrą pusę

Susipažink su mūsų nariais

deiwis-ne Nuo Kaunas
deiwis-ne
25, Kaunas
Erikass Nuo Kaunas
Erikass
27, Kaunas
dainius Nuo 
dainius
26,
sergejus-vl Nuo Lentvaris
sergejus-vl
40, Lentvaris
Arta Nuo Vilnius
Arta
30, Vilnius
jolanta-dv Nuo Kaunas
jolanta-dv
41, Kaunas
svaja88 Nuo Šiauliai
svaja88
53, Šiauliai
marius0923 Nuo 
marius0923
26,
audrius Nuo Vilnius
audrius
38, Vilnius
Tigras272 Nuo Vilnius
Tigras272
31, Vilnius

Bet kuri moteris tai skaitydama pasakys, kad tai vyrų problema – tegu jie ir sprendžia ją. Taip, tačiau nereikia iš karto tikėtis stebuklų. Istorijos padiktuotas vyro vaidmuo negali būti pakeistas per 20 metų. Mažai kas gali nuginčyti moterų pasitenkinimą didėjant jų galioms, tačiau jis turi ir kitą medalio pusę – problemas, iškylančias bendravime su vyrais. Vieną jų – suprasti ko iš tikrųjų vyras ieško.

Vyrai pradėjo keistis ir suprasti, kad jų vaidmuo ne toks, koks buvo anksčiau. „Pradėjo“ tai dar švelniai pasakyta, nes yra nemažai pasaulio šalių, kuriose vyrai vis dar mano, jog moterys turi sėdėti namie ir auginti vaikus. Prireiks nemažai laiko norint pakeisti pasaulį. Tačiau moderniose, vakarietiškose valstybėse, pasikeitimai įgijo didelį pagreitį. Vyrai suprato, kad norint susirasti tinkamą partnerę, teks pasistengti žymiai labiau nei anksčiau, ir, kad moterys šiandien dažniau nei bet kada taria paskutinį žodį. Bet tai iš esmės nekeičia tai, ko ieško vyras.

Tai ko gi jis ieško?

 • Visų pirma, vyras ieško meilės. Tai gali nustebinti daugumą moterų, tačiau vyrams patinka mylėti ir jie mėgsta būti mylimi. Šiais laikais pasitaiko nemažai „šaltų“ moterų, tad nėra lengva surasti mylinčią moterį. Tai pastebima, kai vyrai bando iš paskutiniųjų būti su moterim, kurią laiko ta vienintele.

 • Vyrai ieško patrauklios moters. Tai gali papiktinti moteris, kurios mano jog vyrams rūpi tik išvaizda, tačiau neapsigaukite. Tai nereiškia, kad vyrai ieško modelių, ir daugumai vyrų nepatinka moterys sveriančios vos 30kg. Vyrai trokšta moters, kuri didžiuotųsi savo išvaizda (bet ne per daug). Vyrai taip pat didžiuojasi turėdami žavią merginą šalia, ir bet koks vyras, teigiantis kitaip, yra melagis.

 • Vyrai ieško patikimos merginos – tokios, kuri būtų šalia, kai to reikia. Gali pasirodyti keista, tačiau, kai kurios moterys nepatikimos ir dauguma neištikimos. Bučinys per Kalėdinį vakarėlį ar flirtas su jaunu barmenu moterims atrodo nekaltos linksmybės, dalis moters asmenybės. Tačiau jei vyras elgtųsi taip, jūs to nepakęstumetė. Vyras niekada neatleis neištikimybės, dėl to jis ieško moters, kuria galėtų pasitikėti.

 • Vyrai, anksčiau ar vėliau, nori turėti namus ir ieško moters, kuri norėtų padėti jiems kurti namus ir dalintis atsakomybe.

 • Vyrai trokšta moteriškos, švelnios ir geros moters, dėl to, kad tai yra ir geros mamos savybės, tai jiems labai patinka.

 • Vyrams patinka moterys su geru humoro jausmu. Dažnai moterys atrodo per daug susirūpinusios dėl įvairių smulkmenų. Manau esate ne kartą girdėjusios apie merginą, kurią vyrai traktuoja kaip „viena iš savų“. Tai reiškia, kad ši moteris labai gerai pritampa vyrų kompanijoje ir vyrai gali laisvai jaustis juokaudami ir bendraudami su ja. Tokios moterys yra labai patrauklios daugumai vyrų. Vyrai mėgsta atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos, dėl to jie ieško moters, kuri galėtų atsipalaiduoti kartu su jais.


 • Vyrai ieško moters, kuri yra moteriška. Pastaraisiais metais moterys vis dažniau elgiasi kaip vyrai. Nors jos taip pat riaugėja ir turi teisę išgerti daug alaus, tai nebūtinai traukia vyrus. Aišku, moterys gali pasipiktinti sakydamos, kad vyrai turės prie to priprasti – bet jie nepripras. Jie tiesiog gali nesirinkti tokių merginų, kurios šiais aspektais panašios į jų draugus.

 • Vyrai nori tokios, kuri juos palaiko. Moterys linkusios labai greitai kritikuoti vyrą dėl jo veiksmų, ir stengiasi jį pakeisti. Tai didelė klaida. Vyrais galima manipuliuoti, tačiau į santykius jie žiūri kaip į palaikymo komandą. Moteris dažnai kritikuojanti vyrą, gali teisiog jį prarasti.

 • Vyrams nepatinka piktos, dažnai šaukiančios moterys. Jiems patinka moterys, kurios kalbasi su jais, diskutuoja. Komunikacija santykiuose – svarbiausias dalykas.

 • Vyrams patinka moterys, verčiančios juos pasitempti. Pajutę santykiuose saugumą, jie tampa tingūs. Dėl to, stenkitės nuolatos sudominti savo vyrą, mesti jam iššūkį.

 • Vyrai miegamajame konservatyvesni nei moterys. Net jei vyras turėjo daug moterų, nereiškia, kad jis mėgėjas išbandyti naujus dalykus. Jei jie pasiryžta išbandyti kažką naujo, tai nutinka tik su pastovia, ilgalaike partnere. Tačiau dažniausiai jie visad naudoja ta pačią techniką, ir miegamajame labiau nei moterys nori pasimėgauti tyla, kas ilgainiui pabosta moterims.

 • Vyrai ieško moters, kuri galėtų įsipareigoti. Nors šiais laikais, tai gan sunku, tačiau toks noras vistiek išlieka. Jie nori merginos, kuria galėtų pasitikėti, dalintis įvairiais dalykais. Įsipareigojimas yra abiejų žmonių indėlis į santykius, dėl to vyrams ir sunku surasti moterį, linkusią įsipareigoti tiek kiek ir jie.

 • Vyrai nenori būti vieniši.

 

Šis straipsnis gali sukelti nemažai diskusijų. Bet tiesa yra ta, jog vyras ieško patikimos, seksualios ir laisvos merginos – ilgalaikiems, rimtiems santykiams. Jis nori su ja linksmai leisti laiką, dalintis savo gyvenimu ir ilgainiui susituokti. Aišku yra ir užkietėjusių viengungių, bet jų tikrai nedaug. Vyrai nebūtinai nori vaikų ir vedybų iš karto, bet tai tik laiko klausimas.

Moterų vaidmuo visuomeniniame gyvenime tampa vis stipresnis, bet nepamirškit, kad tango šokiui reikia dviejų žmonių.


Surask savo antrą pusę

Įveskite savo el. paštą ir gausite slaptažodžio pakeitimo nuorodą.

Tuk tuk! Kas ten? Slapukai! Daugiau informacijos apie mūsų naudojamus slapukus skaitykite čia: "Slapukai" Sutinku