Kaip surasti meilę? Ekspertų patarimai.

Paprašėme keleto pirmaujančių ekspertų visame pasaulyje, atskleisti savo geriausius patarimus, kaip susirasti meilę internete. Išbandykite kelis iš jų, ir pažiurėkite kur jus nuves meilės kelias... 


Valanda per dieną
Pasistenkite ilgai „nemirkti“ prie kompiuterio ekrano. Valanda per dieną yra pakankamas laikas. Juk žinote tą posakį - „kas per daug tas nesveika“. Be to taip sudarysite užimto žmogaus įspudį, o ne tokio, kuris diena iš dienos sėdi prie kompiuterio namie. 

Pasidalinkite istorijomis anketoje
Kai pildysite savo profilį, atminkite vieną taisyklę: parodykite, o ne parašykite. Vietoj to, jog sakytumėte, kad esate linksmas, parodykite tai įkeldami kokią nors linksmą savo nuotrauką, ar pasidalindami linksma savo istorija. Jūsų profilis taps turtingesnis, ir tai jus labiau išskirs iš minios.


Susidėliokite informaciją
Bendraudami internete teks susirašinėti su daugybę žmonių, ypač pradioje. Jei nenorite pasiklysti informacijos gausoje, ir vėliau netyčia nesupainioti vardų ar faktų, pasidarykite savo susirašinėtojų sarašą. Sukelkite ten visus asmenis su kuriais susirašinėjate, sudėkite informaciją ir nuotraukas. Ir būtinai peržvelkite prieš einant susitikti su kuo nors akis į akį. 

Nesidalinkite visomis baisiomis istorijomis
Neretai vienišiai susilaukę kelių iš eilės nesėkmingų pasimatymų, mano, kad tuo reikia pasidalinti per savo sekančius pasimatymus. Jei jums taip nutiko, kad prieš tai pasitaikė tikrai nekokie pašnekovai, neskubėkite dalintis tuo su savo kitu pašnekovu. Juk tai ne tik negatyvūs prisiminimai, bet ir gali būti visai neįdomūs šalia jūsų sėdinčiam žmogui. 


Registruokis NEMOKAMAI

Susipažink su mūsų nariais

nittro21 Nuo Vilnius
nittro21
38, Vilnius
juozas-oz Nuo Vilnius
juozas-oz
46, Vilnius
bijau_voru Nuo Šiauliai
bijau_voru
24, Šiauliai
sania-nesvarbu Nuo Klaipėda
sania-nesvarbu
23, Klaipėda
amzinybe9 Nuo Klaipėda
amzinybe9
59, Klaipėda
Miroslavas Nuo Eišiškės
Miroslavas
25, Eišiškės
dariukelis Nuo Vilnius
dariukelis
37, Vilnius
Povilas Nuo 
Povilas
31,
andrej-ko1 Nuo 
andrej-ko1
43,
neonaz1 Nuo Šiauliai
neonaz1
32, Šiauliai

Žinokite savo audotoriją
Turėkite omeny, kad sudarinėdami savo profilį, jūs netik aprašote, kas esate, bet ir stengiates pritraukti potencialų partnerį. Jei esate mergina, kuriai patinka vyrai, tai venkite informacijos, kuri gali sudominti kitas merginas. Nebūkite, per daug buitiška ir venkite negatyvumų, kaip pvz. „visi vyrai melagiai“. Tas pats galioja ir vyrams. Pasistenkite neatrodyti per daug vyriškas arba nepasitikintis moterimis. Nebūkite ir per seksualus, vadindamas save „karštas meilužis“ „sekso gigantas“ ir panašiai. Moteris tai atstumia. 

Būkite dėmesingas
Pasistenkite atidžiai perskaityti vartotojo anketą ir rasti joje kažką, apie ką galite paklausti ar parašyti. Jei nuspresite parašyti labai gražiai merginai, kuri į dieną gauna keliasdešimt laiškų, bus sunku ją nustebinti pirmame laiške. Tokia žinute, kaip „negaliu patikėti, kad vairuoji motociklą“ parodys, kad sugaišote laiko peržvelgdami jos anketą ir rašydami asmeniškesnį laišką, nei įprastas „Labas, kaip sekas?“ Geriau išsiųsti 10 tokių laiškų, negu šimtus banalybių.

Praplėskite paiešką
Kodėl turite save riboti, pagal savo gyvenamą vietą? Neatmeskite potencialių partnerių vien dėl to, kad jie gyvena už keliasdešimt ar kelių šimtų kilometrų. Net jei neketinate kraustytis, gal būt tas žmogus persikraustys vien tik dėl to, kad būtū šalia jūsų. 

Įkelkite nuotrauką pagaliau
Jei norite gauti pakankamai laiškų, jūsų būtinai turite įkelti nuotrauką. Ar gi jūs norėtumėte susitikti su nežinodami kaip jis atrodo? 


Išsirinkite tinkamą nuotrauką
Prieš įkeldami nuotrauką, paprašykite gero draugo ar draugės ją įvertinti. Būsite nustebę kiek netinkamų nuotraukų žmonės įkelia. Vyrai įkelia savo nuotraukos su šalia stovinčia užtušuota buvusia mergina. Moterys, kurios neturi vaikų įkelia savo nuotrauką, kurioje laiko kokį mažylį, o tai dažniausiai bus suprasta, kad ji yra vienišą mama. Aišku tame nėra nieko blogo, tačiau turite įkelti nuotrauką, kuri jus atspindi tokį koks esate. 

Neįsimylėkite el.pašto
Dažnai pasitaiko atveju, kai žmonės įsimyli tiesiog pabendravę el.paštu arba telefonu, nesusitikę nė karto. Kai kurie, net pasiryždavo kraustyti į kitą miesta, nematę savo pašnekovo gyvai – tai nepatartina! Skaitant laiškus jūsų protas gali sukurti labai gražią to žmogaus asmenybę, bet niekas neatsveria susitikimo akis į akį. Ar jūs jaučiate fizinį potraukį? Ar tai nėra tik trumpalaikis susižavėjimas? Įsitikinkite, kad kažką tam žmogui jaučiate, prieš darydami svarbius sprendimus. 

Surask savo antrą pusę

Įveskite savo el. paštą ir gausite slaptažodžio pakeitimo nuorodą.

Tuk tuk! Kas ten? Slapukai! Daugiau informacijos apie mūsų naudojamus slapukus skaitykite čia: "Slapukai" Sutinku