10 patarimų kaip prieiti prie merginos

Ką jūs darote, kai pamatote žavą merginą? Nusisukate į šoną, susigėdę nuleidžiate žvilgsnį? Norėdami ją užkalbinti naudojate viena atsibodusių nuvalkiotų frazių? Ar stovite vietoje, nervingai galvodamas kokia galėtų būti tinkamiausia pokalbio pradžia?

Užkalbindami merginą, dauguma vyrų daro klaidą, per daug galvodami apie tai, ką pasakyti. Jie mano, kad yra viena magiška frazė, kuri bus veiksminga visose situacijose. Jie tą frazę išmokstą mintinai, pastoviai kartoja ir kai ją panaudoja, tikisi jog mergina iš karto jais susižavės.
Deja, tokia taktika retai veikia, dėl to kad didelė dalis to, ką sako vyras neturi reikšmės. Norėdami patraukti moters dėmesį turite spinduliuoti pasitikėjimu.

Registruokis dabar

Susipažink su mūsų nariais

Alvydas Nuo Šiauliai
Alvydas
30, Šiauliai
Rolka Nuo Vilnius
Rolka
40, Vilnius
desa23 Nuo 
desa23
27,
domas99 Nuo Klaipėda
domas99
37, Klaipėda
Karolis Nuo 
Karolis
26,
grazuolyte Nuo Šiauliai
grazuolyte
21, Šiauliai
Markk Nuo Kaunas
Markk
29, Kaunas
alvide Nuo Pasvalys
alvide
31, Pasvalys
kosas Nuo Klaipėda
kosas
31, Klaipėda
nezinomas-ne Nuo Panevėžys
nezinomas-ne
22, Panevėžys
Štai 10 būdų kaip kiekvieną kartą suintriguoti merginą:

  1. Stebėkite aplinką. Pakomentuokite tai, ką pastebėjote aplinkui ją. Tai ypač paranku parduotuvėje. Pavyzdžiui, jei ji perka salotas,paklauskite ar jos skanios, ar jos šviežios? Pasistenkite, kad jūsų komentaras ar klausimas, būtų tinkamas situacijai ir jis visad atrodys natūralus. Nesvarbu kur esate, visada atsiras kažkas, ką galima pakometuoti.
  2. Šypsokitės. Tai parodys, kad esate draugiškas ir pasitikintis. Nuoširdi šypsena priverčia ne tik jus pačius gerai jaustis, bet ir šiek tiek atpalaiduoja merginą, sukurdama atvirumą, reikalingą pokalbio pradžiai.
  3. Nedvejokite. Jei sudvejosite savo ketinimu ją užkalbinti, tai parodys, kad nesijaučiate pasitikintis. Ji praras susidomėjimą akimirksniu. Kai pamatote ją, prieikite po kelių sekundžių (3 sekundžių taisyklė). Parodykite jai, kad esate vyras, kuris žino ko nori ir to siekia.
  4. Pozityvi kūno kalba. Jei prieisite susilenkęs, nuleista galva - siunčiate negatyvią informaciją, o tai praktiškai reiškia galą jūsų pastangoms. Stovėkite tiesiai, krūtine į priekį, lyg būtumėte įkvėpę oro (tačiau nepersistenkite), eikite tvirtu, bet neįtemptu žingsniu.
  5. Ne per greitai. Jei prieisite per greitai, lyg skubėdamas, sukelsite jos vidinį savisaugos instinktą. Ramus, įprastas priėjimas yra geriausias būdas jos neišgąsdinti.
  6. Akių kontaktas. Niekada nebūkite pirmas, kuris nutraukia akių kontaktą, kai jūs prieinate. Jei tai padarysite, ji supras, kad nesijaučiate visiškai patogiai. Kai naudosite stiprų akių kontaktą, jai pasirodysit patrauklesnis. Su praktika, ištobulinsite tai.
  7. Klausykite. Būtinai klausykite ką ji sako. Neatsakinėkite iš anksto paruoštais atsakymais. Moterims patinka vyrai, kurie moka įsiklausyti į smulkmenas. Jei pradėsite „mėtyti“ atsitiktinius žodžius, ji greitai praras susidomėjimą.
  8. Nepradėkite nerimauti. Nerimas, po to kai priėjote, rodo, kad jums nejauku. Jei prodysite, kad jums nepatogu, ji taip pat pradės jaustis nepatogiai ir užsidarys. Praktikuokitės pastebėti savo judesius. Stebėkite tuos judesius, kurie kelia pasitikėjimą ir jaukumą, venkite priešingų judesių.
  9. Švelninkite savo balso toną. Jūsų balso tonas yra labai galingas įrankis. Lengvas ir žaismingas balso tonas yra geriausias būdas ją užkalbinti. Galite pradėti ir rimtu tonu, pavyzdžiui „aš tikiuosi man salotų paliksite“ ir iškart nusišypsokite, kad ji suprastų, jog jūs juokaujate. Išbandykite įvairius balso tonus su savo draugais. Pastebėsite, kaip kinta jų reakcija, kai skirtingu tonu sakote tą patį dalyką.
  10. Nepalinkite ties mergina per daug. Vyras, kuris kalbėdamas palinksta per arti, gali priversti nepatogiai pasijausti. Stenkitės išlaikyti atstumą. Tai parodys, kad gerbiate jos asmeninę erdvę.
Šių patarimų sėkmės faktorius yra praktika. Išbandykite juos praktikoje, stebėkite reakcijas, mokinkitės iš jų. Patarimus galima ir jungti taprusavyje, taip atrasite tai kas jums labiausiai priimtina. Su laiku viskas eisis lengviau ir atrodys natūraliau.

Registruokis NEMOKAMAI

Įveskite savo el. paštą ir gausite slaptažodžio pakeitimo nuorodą.

Tuk tuk! Kas ten? Slapukai! Daugiau informacijos apie mūsų naudojamus slapukus skaitykite čia: "Slapukai" Sutinku