Mieli nariai, norime Jus informuoti, kad Flirtas projektas bus sustabdytas 05.27 ir nebeveiks. Nuo šiandien VIP ir kreditai nebus parduodami. Paslaugomis galima bus naudotis iki uždarymo dienos.

Apie mus

Flirtas.lt yra mūsų pažinčių puslapio vizija. Sukūrėme svetainę, kuri padės lengvai ir greitai surasti įvairių bendraminčių, draugų, partnerių ir tuo pat metu linksmai leisti laiką. Kas sakė, kad pažintys negali būti linksmas užsiėmimas?

Mes žinome, kad surasti mielą širdžiai žmogeliuką (tiek realybėje, tiek internete) yra tikrai sunku. Būtent dėl šios priežasties mūsų svetainėje apstu įvairiausių funkcijų ir žaidimukų, kurie padės jums gauti daugiau dėmesio bei padidins šansus sulaukti daugiau žinučių. Stengiamės, kad minimaliomis pastangomis gautumėte maksimalius rezultatus.

Kartais atsiranda žmonių, kurie registruojasi į svetaines norėdami išlieti savo nepasitenkinimą aplinka ir piktybiškai trukdyti kitiems. Stengiamės tokių narių skaičių sumažinti.

Sukūrėme įvairius saugos sprendimus, kurie leidžia identifikuoti piktavalius, drumsčiančius ramybę, ir apriboti jų galimybę bendrauti. Taip stengiamės užtikrinti, kad tavęs netrukdytų įkyrios reklamos ar neturintys, ką veikti paaugliai, siuntinėjantys nešvankias žinutes.

Jie sudaro labai mažą Flirtas.lt svetainės dalį. Nebijok ir prisijunk prie mūsų! Registracija trunka tik kelias sekundes ir ji NEMOKAMA.