Mieli nariai, norime Jus informuoti, kad Flirtas projektas bus sustabdytas 05.27 ir nebeveiks. Nuo šiandien VIP ir kreditai nebus parduodami. Paslaugomis galima bus naudotis iki uždarymo dienos.

Flirtas internete

Kas yra flirtas?

Wikipedia flirtą apibūdina kaip lytinės elgsenos dalį, labiau būdingą moterims (nors flirto dalyviai yra tiek vyras, tiek ir moteris) ir kurios tikslas – pritraukti patinkančio, patrauklaus priešingos lyties asmens dėmesį. Flirtuojama dažniausiai kompanijoje, žmonių grupėse, be abejo, ir baruose bei klubuose. Pagrindiniai flirto elementai yra: dažnas, viliojantis žvilgsnis, šypsena, žodžiais išsakomas susižavėjimas ar netyčiniai prisilietimai.

Flirtuoja žmonės nuo senų laikų, tai galima sakyti, dalis mūsų elgsenos. Kai kurie flirtuoja pastoviai net to nesuprasdami, tiesiog jų toks būdas. Kitiems flirtas sekasi sunkiau, nes jie uždaros ir kuklios asmenybės. Nors flirtas visur turi tuo pačius požymius, kai kuriose valstybėse ar kultūrose galimi nedideli skirtumai. Jei norima flirtuoti su užsieniečiais, patartina pasidomėti, jū flirtavimo ypatumais.


Flirtas internete

Flirtas yra nepakeičiama mūsų gyvenimo dalis. Jis mus lydi kone kas dieną. Nors flirtas pradžioje yra tik viliojimo ir dėmesio žaidimas, laikui bėgant jis gali peraugti į kažką rimtesnio. Flirtuodami žmonės tarsi atlieka savotišką ritualą, kuri pažinti gali vesti gilyn ir gilyn, ir tam tikru metu turėsite apsispręsti ar norite peržengti tą liniją ar ne. Be to flirtuojant atsiskleidžia nemažai informacijos, todėl ne visiems flirtavimas gali būti priimtinas. Štai kur yra internetinio flirto privalumai. Internete žmonės gali bendrauti šiek tiek laisviau, nejausti įtampos mažiau galvoti apie savo veiksmus. Sėdint prie kompiuterio žmogus jaučiasi saugesnis, nes jo niekas nemato, dėl to jei flirtas ar asmuo su kuriuo flirtuojama nepatinka, pasitraukti yra žymiai lengviau.

Bet kaip flirtuoti internete? Iš esmės tai didelių skirtumų ir nėra. Jūs elgiatės pratiškai taip kaip elgtumėtės bendraudami gatvėje ar vakarėlyje. O be to ir jūsų poreikia irgi išlieka tokia patys, jūs norite , kad asmuo su kuriuo bendraujate būtų protingas, atviras, idomus, linksmas.

Didžiausias internetinio flirto minusas yra tai, kad anksčiau ar vėliau jis turi pavirsti į realų flirtą. Dėl to, daugumai iškylą klausimas 'ar verta susitikti?', 'ar nepasigailėsiu?', ' o ką turiu prarasti?' ir t.t. Tokie klausimas jus gali neraminti kurį laiką.

Kadangi pažintys internete klęsti, vadinasi flirtas internete perauga į kažką rimtesnio: žmonės susitinka gyvai, pradeda rimtai draugauti, bei galiausiai tuokiasi. Nors susitikimas gyvai gali pakenkti flirtui internete, dažniausiai tai nutinka dėl per didelių lukesčių – ne visi yra vienodi internete ir tikrame gyvenime. Tačiau gali nutikti ir preišingai – asmuo atėjęs į susitikimą, pasirodys esas geresnis nei manėte. Tuomet jūsų santykiams prognuozuojama didelė sėkmė.