Mieli nariai, norime Jus informuoti, kad Flirtas projektas bus sustabdytas 05.27 ir nebeveiks. Nuo šiandien VIP ir kreditai nebus parduodami. Paslaugomis galima bus naudotis iki uždarymo dienos.

Internetinės pažintys


Kur rasti meilę?


Vienu ar kitu momentu gyvenime, mes visi buvome vieniši, arba, tiksliau tariant, neturėjome antros pusės. Toks jau tas gyvenimas. Tuos, kuriems sekasi,
meilė aplanko anksti ir lieka su jais iki gyvenimo galo. Bet didžiajai daliai – tai paieškų, nusivylimų ir vilties kupinas gyvenimas. Atrodytų gan sunkus kelias, tačiau būtent jausmas, kurį patiri suradęs tą vienintelį ir veda mus šiuo keliu.
Nelengva būti vienam, nebent tikslingai pasirinkai vienišiaus gyvenimą. Mes esame socialios būtybės, ir trokštame būti geidžiami bei mylimi. Kartais baimė likti vienam pastūmėja mus likti su žmogumi, kuris galbūt nėra labai tinkamas.

Nors vienišiaus gyvenimas gali turėti savo privalumų, tačiau anksčiau ar vėliau atsiranda noras dalintis savo gyvenimu ir pasiekimais su kitu, artimu ir mylimu žmogumi.
Yra toks posakis “neieškok meilės, ji pati tave suras” ir tai iš dalies tiesa. Meilė tikrai randa jus, ir dažnai netikėčiausiose vietose. Blogiau nebus, jei padėsite jai tą padaryti kiek greičiau. Būdų tam visada atsiras.

Senais laikais (prieš pažintis internete) žmonės eidavo į šokius, klubus, susibūrimus, barus, kavines. Kai kurie sėkmingai susipažindavo ir gatvėje ar parduotuvėje. Visos šios vietos gali būti sėkmingos pažinčiai ir dabar, jos visada liks kaip realiai mezgamų pažinčių vietos.
O ką jeigu jūs esate drovus arba tiesiog daug dirbate ir negalite skirti laisvo laiko pramogoms? Kodėl jūs turėtumėte viską palikti atsitiktinumui? Būtent dėl šios priežasties pažintys internete ir tapo tokios populiarios. Priešingai nei mano dauguma, pažintys internete nėra skirtos nevykėliams, kurie nesugeba jų rasti realiame gyvenime.

Internetas leidžia susipažinti visiems, bet kuriuo metu, būnant bet kurioje vietoje. Ar gi ne puiki priežastis išbandyti tokias pažintis? Galite puikiai darbuotis ir tuo pačiu susitarti dėl vieno ar kelių pasimatymų savaitgalį. Tai nereikalauja jokių papildomų pastangų ar laiko. Be to, pagal savo pageidavimus, pažinčių svetainėse galite iš anksto atsirinkti kandidatus. O jei esate nedrąsus ir nežinote kaip pradėti pokalbį ar ką parašyti, internete daug patarimų kaip tą padaryti.

Pažintys internete: pradžia


Internete gausu straipsnių, patarimų ir blogų, nagrinėjančių klausimus kaip pradėti pažintis, kaip tapti pažinčių guru, kaip susirasti vyrą ar žmoną ir t.t. Beveik kiekviena pažinčių svetainė turi savo būdą ir pasiūlymus, kurie gali padėti naujiems nariams. Mes ne išimtis.
Kadangi minėjome, jog ieškant pažinčių internetu galite sutaupyti begalę laiko, turime veiksmingų patarimų kaip tiksliai tą padaryti. Čia rasite keletą būdų kaip pažintis internete paversti vaisingomis.

Jei visgi manote jog esate senamadiškas ir
pažintys internete nėra jums priimtinas būdas susipažinti, turime keletą patarimų ir jums. Štai neblogas straipsniukas, kaip tapti patraukliu vienišiumi. Manome, jog tikrai rasite naudingos informacijos.

Nepamirškite, nesvarbu kaip gerai atrodote ar kokiu patraukliu galite tapti, bus nemažai atvejų, kai būtent jums teks žengti pirmąjį žingsnį ir užkalbinti merginą ar vaikiną. Kai kuriems užkalbintį nepažįstamąjį yra paprasta, kitiems ne. Juk užkalbinti gatvėje su tikslu gauti žavios nepažįstamosios ar nepažįstamojo numerį nėra tas pats kaip paklausti kur yra artimiausia degalinė. Norėdami jums padėti, surinkome keletą patarimų, kuriuos rasite straipsnyje 10 būdų kaip prieti prie merginos ir ją užkalbinti.

Pažintys internete: pirmasis žingsnis


Visgi nusprendėte išbandyt internetines pažintis, susikūrėte gerą profilį, perskaitėte visus patarimus. Jūs taip pat išsirinkote svetainę (tikėkimės mūsų) ir esate pasiruošę nerti į virtualias pažintis. 

Visų pirma, tinkamai nusistatykite ko ieškote, filtruokite narius pagal: amžių, vietovę, lytį, miestą ir pan. Tokiu būdu iš karto eliminuosite netinkamus kandidatus ir sutaupysite laiko. Bendraujant internete, kiekvienas turi savo techniką: vieni naudoja tokius pat metodus kaip ir klube, kiti atranda naujų. Tačiau pripažinkime, užkalbinimas internete skiriasi nuo realaus “kabinimo”. Galima teigti, jog internete jūs turite daugiau galimybių ir informacijos, kurią galite panaudoti savo tikslui pasiekti. Svarbiausia, visa tai pastebėti ir tinkamai panaudoti. Prieš siunčiant žinutes merginoms, rekomenduojame paskaityti šiuos internetinių pažinčių patarimus vyrams. O jeigu esate žavi mergina, jums derėtų išanalizuoti šias 8 internetinių pasimatymų klaidas. Tai jums padės sutaupyti laiko ir išvengti keblių situacijų.

Judant į priekį: pirmasis pasimatymas


Taigi jūs sėkmingai bendraujate internete, daugmaž žinote kaip viskas veikia. Antras žingsnis yra merginos kvietimas į pasimatymą. Tarkim jūs bendraujate su mergina, ir po kelių žinučių (ne daugiau, nes nenorite tapti tiesiog draugu) jūs manote, kad norėtumėte susitikti su ja. Šaunu! Kadangi ji su jumis jau susirašinėja, vadinasi jūs ją kažkiek dominate, ir tikėtina, kad ji sutiks su jumis susitikti. Kaip bebūtų ji juk čia, internetinių pažinčių svetainėje. Todėl svarbiausia yra nieko nesugadinti. Šiuo momentu svarbus tampa laikas. Todėl permeskite akimis kaip merginą pakviesti į pasimatymą.

Jei jums pavyko, jūs jau pusiaukelėje. Susitikimas su žmogumi, kuri sutikote internete, gali būti labai jaudinantis. Nereikia pamiršti ir pirmojo įspūdžio, kai pirmą kartą pamatote vienas kitą, ir tikrai nesvarbu kaip puikiai bendravote internete. Žinodami, kad jūs jaudinsitės, mes paruošėme keletą šaunių patarimų. Pradėkime nuo vyrams vengtinų klaidų per pirmą pasimatymą. Merginos, mes nepamiršome ir apie jus, štai 11 dalykų, kurių nedera daryti per pirmą pasimatymą.

Vyrai, žinome, kad moterys dažniausiai suka galvas, dėl to ką apsivilkti. Bet kadangi, jos suka galvą dėl savo aprangos, nemanykite, kad jos nepastebi jūsų. Paskaitykite kaip išsirinkti drabužius pirmam pasimatymui.