Mieli nariai, norime Jus informuoti, kad Flirtas projektas bus sustabdytas 05.27 ir nebeveiks. Nuo šiandien VIP ir kreditai nebus parduodami. Paslaugomis galima bus naudotis iki uždarymo dienos.

Sėkminga tinkamo kandidato paieška pažinčių svetainėje

Ne per seniausiai prisijungėte prie internetinių pažinčių ir galvojate nuo ko pradėti? Toks klausimas kyla daugeliui. Pagrindinis internetinių pažinčių dalyvio tikslas yra surasti būdą, kuriuo būtų patogiausia ir greičiausia peržvelgti daugybę anketų ir atsirinkti dominančius asmenis. Blogiausia yra tai, kad nėra vieno būdo, kuris tiktų visiems. Vieni mėgsta peržiūrėti visas anketas, kiti – nuosekliai filtruoja jas, pagal svetainėje galimus nurodyti kriterijus. Išanalizavę abu būdus, jūs tikrai pasisemsite idėjų, kaip gauti pačius geriausius rezultatus naudojantis dalyvių paieška ir padidinsite savo galimybę sutikti žmogų, kurio ieškote.


Sklaidos metodas: užmetant kuo platesnį tinklą
Šis būdas gali tikti, jei grįžtate prie pasimatymų po ilgai trukusių santykių arba, jei norite surasti asmenį, kuris galbūt neatitinka jūsų įprasto tipažo. Užmesdami platesnį tinklą, jūs galite rasti ypatingą žmogų, kurį anksčiau dėl tam tikrų priežasčių atmetėte kaip netinkamą kandidatą.

Kas sudaro sklaidos metodą? Pirma, paieška didesniame kandidatų skaičiuje. Užuot pasinaudojus tokiais filtrais, tokius kaip – miestas, išsilavinimas, politiniai požiūriai, jūs ieškote tarp visų, išskyrus tuos, kurie neatitinka svarbiausių jūsų kriterijų. Tokie kriterijai kiekvienam skirtingi. Vieniems tai amžius, pvz. mergina turi būti būtinai jaunesnė, o vyras vyresnis, kiti negali pakęsti rūkančių. Tik jūs turite nuspręsti, kurių kriterijų negalite atsisakyti, prieš pradėdami rašyti ar atsakinėti į žinutes. Štai keletas sklaidos metodo taktikų:

  1. Atsakykite į visus gautus laiškus, net jei jie jūsų nesužavėjo iš pirmo karto. Duokite jiems antrą šansą, galbūt atrasite tai, ko nepastebėjote iš pradžių.

  2. Nueikite į keletą pirmųjų pasimatymų.

  3. Apsikeiskite telefonais su žmonėmis, kurie jus patraukė pirmą kartą, net jei jie gyvena per toli ar yra netinkamo amžiaus.

  4. Siųskite laiškus įdomių anketų savininkams, net jei jų nuotraukos jus nelabai sudomino.

  5. Po keleto sėkmingų susirašinėjimų, paskambinkite ir pašnekėkite telefonu.

Selektyvinis metodas: paieškos siaurinimas
Šis metodas yra skirtas tiems, kurie žino, ko jie nori iš savo partnerių arba turi labai mažai laiko pasimatymams. Kuo tiksliau atrinkus kandidatus, tikėtina, kad mažiau laiko praleisite pasimatymuose ir greičiau rasite tai, ko ieškote. Nors šis būdas efektyvesnis, tačiau visada rizikuojate nurašyti fantastišką žmogų, vien dėl to, kad jis neatitiko vieno iš jūsų (galbūt ne pačio svarbiausio) atrankos kriterijaus.

Kai kurie išbandyti selektyviniai metodai:

1. Susikurkite labai aiškią anketą. Kuo tiksliau viską aprašysite, tuo kandidatų ratas bus siauresnis. Jei norite susitikinėti tik su vegetarais, parašykite tai. Jei tikrai nenorite turėti vaikų, leiskite visiems tai žinoti. Tiksli ir aiški anketa sumažins laiškų kiekį iš asmenų, su kuriais neturite nieko bendro.

2. Rinkitės, vietoj to, kad rintktųsi jus. Dauguma psichologų sutinka, jog pirmas žingsnis visad atsiperka. Geriau parašyti pirmam, negu sulaukti laiško.

3. Išsirinkite jums tinkamiausius filtrus. Peržiūrint galybę anketų, naudokite visus įmanomus paieškos filtrus. Eliminuokite visus narius, kurie gali jums nepatikti, ir palikite tuos kriterijus, kurie jums svarbiausi. Visus kriterijus galite sužymėti iš karto, arba šiek tiek pažaisti, kiekvieną kartą pridedant po vieną.

4. Užmeskite platų tinklą, bet kandidatus į pasimatymus išsirinkite atsargiai. Pradėkite susirašinėti su keliais potencialiais kandidatais. Su laiku sužinosite, kokie jie žmonės, pažinsite juos labiau ir galėsite ramiai nuspręsti su kuriuo būtų linksma nueiti į pirmą pasimatymą.

5. Duokite klausimyną. Susikurkite nedidelį klausimyną ir nusiųskite keliems iš savo favoritų. Pažiūrėkite ar jie išvis atsakys ir ar jų atsakymai sutaps su tais, kurių tikitės.