Mieli nariai, norime Jus informuoti, kad Flirtas projektas bus sustabdytas 05.27 ir nebeveiks. Nuo šiandien VIP ir kreditai nebus parduodami. Paslaugomis galima bus naudotis iki uždarymo dienos.

9 lengvi būdai tapti patrauklesniu vienišiumi

Neskubėkite bėgti į plastinės operacijos kliniką, ir neišlaidaukite prabangių rūbų parduotuvėje. Jums nereikia neįtikėtinų išvaizdos pakeitimų, kad pasikeistų į jūsų pasimatymų pasaulį ateitų sėkmė. Patys paprasčiausi dalykai gali duoti stulbinančių rezultatų.

1. Visų pirma, būkite laimingas vienišius.

Susierzinę vienišiai dažniausiai pasimatymuose būna desperatiški, o tokie žmonės antro pasimatymo nesulaukia.
Pabėkite nuo susierzinimo ir liūdesio pasinerdami į kitokią veiklą. Susitikite su draugais, šeima, grįžkite prie senų hobių, būkite ambicingas darbe. Pradėkite tikėti, kad net ir būdamas vienišas asmuo, esate puiki asmenybė.
Tik tada būsite pasiruošęs iš pasimatymų gauti daugiausiai naudos. Nepažistamo žmogaus užkalbinimas jums atrodys kaip žaisminga naujovė, galinti baigtis kažkuo rimtu, o ne paskutinis šansas susirasti kažką (...bet ką). Jūs atrodysite įdomesnis, linksmesnis ir dėl to tapsite patrauklesniu.

2. Būkite pasitikintis savimi suvaidindamas tokį.

Pasitikėjimas yra pati galingiausia savybė pasimatymų pasaulyje. Jei vidutiniškai atrodantis asmuo spinduliuoja pasitikėjimu, jis – pasimatymų karalius.

Net neturint šios savybės galima ją suvaidinti. Vaidinamas pasitikėjimas netrukus peraugs į natūralų.

Štai kaip tai veikia. Nueikite į vakarėlį, klubą, pasimatymą ar šiaip bet kur. Įsivaizduokite, kad tai dramos būrelis ir pasirinkite sau personažą – pasitikinčią savimi, bet ne arogantišką asmenybę. Kalbėkite aiškiai, neskubėkite, galvą laikykite aukštai iškėlę, šypsokitės. Stebėkite žmones, bendraukite, būkite jais susidomėję. Kai pamatysite žmonių reakciją, jūsų natūralus pasitikėjimas pradės augti.

3. Flirtuokite kasdien.

Visko išmokstama taikant tai praktikoje. Dėl to stenkitės nuolatos, bent po truputį pabendrauti su įvairiais žmonėmis. Pakalbinkite padavėją picerijoje, pardavėją gretimoje parduotuvėje, galų gale – savo kaimyną. Tokie pokalbiai praskaidrins ir jūsų ir jų nuotaiką, taip pat įprasite kalbėtis su nepažįstamais žmonėmis. Vėliau žavaus nepažistamo žmogaus užkalbinimas jums nekels jokios baimės.

4. Žinokite, ką sako jūsų kūnas.

Kiekvieną dieną susiduriate su žmonėmis, kurie siunčia jums įvairius gestų signalus. Nuo nedraugiško rankų sukryžiavimo iki nervingo plaukų sukinėjimo. Dėl to žinote, kokie tie signalai yra galingi.

Kai stengiatės ką nors sužavėti, kūno siunčiami signalai yra lygiai tokie pat svarbūs kaip ir žodžiai, kuriuos tariate. Parodykite, kad esate atsipalaidavęs, atpalaiduodami pečius ir veidą. Išreikškite dėmesį, žiūrėdami į akis ir nekryžiuodami rankų. Parodykite ryšį subtiliai atkartodami pašnekovo judesius. Ir šypsokitės!

5. Tobulinkite akių kontaktą.

Akių kontaktas yra pati galingiausia kūno kalbos forma, bet ji gali būti gan sudėtinga. Jei akių kontaktas jus verčia jaustis nepatogiai, pradėkite po truputį pratintis – įėję į patalpą, pilną žmonių, apsidairykite, visus nužvelgdami. Pasirodysite susidomėjęs, pasitikintis ir prieinamas.

Jei sutinkate kieno nors žvilgsnį minioje - jūs užmezgėte ryšį, tad jo nepaleiskite. Palaikykite jį išlaikydami žvilgsnį bei šypsodamiesi. Tai verta daugiau, nei bet kuri nuvalkiota frazė.

Akių kontaktas nemažiau svarbus, kai su kuo nors bendraujate. Jei žiūrite į pašnekovės akis jai bekalbant, ji jaučia, kad jūs gerbiate ir vertinate tai, ką ji sako.

6. Klausykite

Kuo daugiau klausote, tuo labiau patiksite kitam žmogui.

Nepertraukinėkite kalbančio žmogaus ir nesistenkite perrėkti jos, bet ir netylėkite, laukdami deserto. Kalbėjimas yra klausymosi dalis. Jūsų atsakymai parodo, kad jūs klausotės savo pašnekovės. Pasistenkite atsiminti vardus ir vietoves, kurias ji paminėjo, ir nuomonę, kurią išreiškė. Paminėkite visa tai vėliau pokalbyje, kad parodytumėte, kaip stropiai klausėtės.

Kuo įdomesnes jas priversite jaustis, tuo patrauklesnis joms atrodysite.

7.
Sakykite tinkamus komplimentus.

Pamaloninkite jų ego dar labiau, pasakydami komplimentą, bet būkite atsargus – ne visi komplimentai yra vienodi.

Venkite tokių komplimentų kaip „jūs žavinga (-as)“. Bet kas gali būti žavingas, dėl to komplimentas neskamba nuoširdžiai. O nenuoširdūs komplimentai neveiksmingi ir neproduktyvūs.

Geri komplimentai pabrėžia žmogaus individualumą, įtraukiant dalykus, kuriuos asmuo nelaikė vertais komplimento. Pavyzdžiui, jei 1.50m merginai, kuri nuolatos keikia savo mažą ūgį, pasakysite „oho, kokia tu aukšta“, ji tikrai jausis sugniuždyta, net jei pasakėte tai kaip komplimentą.
Geriau pasakykite, kad niekada nematėte nieko kam labiau tiktų šis trumpas paltukas. Ji pasijaus patraukli dėl savo ūgio, be to pagyrėte jos skonį rūbams.

8. Pažabokite savo gyrimosi instinktą
Jei ieškote barakudos, kuri jūsų nekenčia bet jai patinka jūsų atlyginimas, tai per pirmą pasimatymą nepamirškite paminėti savo nuostabios karjeros bei 200 000 Lt vertės automobilio.
Jei norite sužavėti padorią merginą ir galbūt pasinerti į rimtesnius santykius, tai pirmo pasimatymo metu laikykite savo pagyrūnišką liežuvį už dantų. Tą patį darykite ir per antrą, trečią, ketvirtą ir penktą pasimatymus.

Pasimatymas su pagyruoliu yra nemalonus patyrimas. Įsivaizduokite, kad vakarienės metu turite klausytis žmogaus, kuris pasakoja apie neįtikėtiną paaukštinimą, savo įžymius draugus, naują mašiną, prabangų butą. Norisi tiesiog pabėgti.

Pirmo pasimatymo (ar penkių) tikslas priversti ją jaustis puikiai jūsų kompanijoje. Būkite labiau susidomėjęs jos ankedotais, o ne savo. Papasakokite apie savo pasiekimus po metų nuo pirmo pasimatymo. Kuklumas žmogų puošia.

9. Būkite aktyvus.

Jei esate laimingesnis būdamas vienišas, gerai. Bet jei norite laimėti pasimatymų žadimą, turite dalyvauti. Žmonės, sakantys, kad tai tiesiog nutiks, kad meilė pati pasibels į tavo durys, yra mažų mažiausiai keisti.
Taip kad baikite liūdėti prie televizoriaus, galvodami kaip jūsų niekas nemyli, ir atsikelkite nuo savo minkštos sofos. Priimkite siūlomus kvietimus į vakarėlius, užsiregistruokite pažinčių svetainėse, prisijunkite prie įvairių klubu, atnaujinkite senas pažintis. Aktyvesnis gyvenimas leis jums sutikti daugiau potencialių merginų, pakels jūsų pasitikėjimą savimi, bei pagerins flirtavimo įgudžius. Netrukus turėsite daugiau pasimatymų, nei telpa į jūsų kalendorių.