Mieli nariai, norime Jus informuoti, kad Flirtas projektas bus sustabdytas 05.27 ir nebeveiks. Nuo šiandien VIP ir kreditai nebus parduodami. Paslaugomis galima bus naudotis iki uždarymo dienos.

Ko nedera daryti per pirmą pasimatymą

Tau pasirodė, jog pasimatymas buvo šaunus, tačiau jis taip ir nepaskambino. Kodėl? Dauguma iš mūsų per pirmą pasimatymą, mūsų manymu, elgiamės ar atrodome gerai, tačiau vyro akims tai neatrodo patrauklu. Štai nedidelis sąrašiukas, gautas pasinaudojant vyrų apklausos duomenimis.


1. Nesirenkite kaip kekšė ar moksliukė.

Būkit stilinga ir seksuali, bet ne kekšiška. Nereikia atvirų iškirpčių, aukštakulnių, su kuriais nepaeinate ar veikiau diržą primenančių sijonų. Jūs norite, kad vaikinas jūs gerbtų ir žiūrėtų į jus kaip į merginą vertą pastangų, o ne kaip į sekso objektą.

2. Jokiais būdais neparodykite, kad jus domina būsimi susitikimai...išlaukite pačios pabaigos.

Tai yra sunkiau negu atrodo, nes pasimatymo eigoje jūs galite kalbėti apie naują restoraną ar barą ir jūs netyčia pasakysite “mums kada reiktų ten nueiti”. Arba aptarinėsite kokią naują knygą ar filmą ir netyčia pasiūlysite jį pasižiūrėti. Taip darydama priverčiate vyrą jau iš anksto galvoti ar jis nori su jumis dar kartą susitikti. Leiskite jam priprasti prie jūsų ir didelė tikimybė, kad paismatymo pabaigoje jis pats pasiūlys dar kartą susitikti. O jei ne, tai ir pati galite tai pasiūlyti.

3. Nebūkite bjauri...

Kai kuriems vyras patinka iššūkis, bet tai reiškia, kad jiems patinka save gerbiančios merginos, o ne pikčiurnos. Nebūkite nemandagi su padavėjais ar kitais kavinės lankytojais. Gerbkite save ir aplinkinius.

4. Neminėkite nieko, kas galėtų jam parodyti, jog esate emocionaliai nestabili.

Prie stalo sėdintis vyrukas nėra jūsų psichologas ar geriausias draugas. Per pirmą pasimatymą nereikia pradėti skųstis savo buvusiu, nelaimingais santykiais, problemomis darbe ir t.t. Jeigu jus tikrai kamuoja problemos, patartina kreiptis pas profesionalų psichologą.

5. Neminėkite jog geriate antidepresantus.

Nors tame nėra nieko blogo tačiau daug žmonių apie juos yra susidarę klaidingą nuomonę. Leiskite jam labiau jus pažinti, prieš sužinant apie geriamus vaistus.

6. Nepradėkite kalbėti apie savo minusus.

Juk nenorite, kad jis pagalvotų, jog esate nepasitikinti savimi ir savęs nemylinti asmenybė. Šios savybės tikrai nėra patrauklios.

7. Neminėkite savo buvusių vaikinų. Nė vieno!

Nereikia jam leisti susidaryti įspūdžio, jog jums rūpi jūsų buvusis. O jei paminėsite eilinį romaną, tai jis pagalvos, kad su daug kuo miegate. Kiek įmanoma venkite diskusijos apie savo pasimatymus.

8. Pasisiūlykite prisidėti prie sąskaitos apmokėjimo.

Vyrai tai labai vertina, net jei visai neketina leisti jums to padaryti. Tai parodo, kad esate nepriklausoma, ir kad vakarieniavote ne vien dėl nemokamų valgių ar gėrimų.

9. Neprisigerkite.

Rimtai, merginos. Žodžių skiemenavimas ar slidinėjimas ant baro kėdės tikrai nepadės palikti gero įspūdžio. Jei esate iš tų, kurios greitai apgirsta, užkąskite prieš pasimatymą, nes alkoholis esant tuščiu skrandžiu gali suveikti labai greitai. Apsiribokite viena taure vyno. Stenkitės gerti tik jums pažistamą vyną ar alų, nes įvairūs kokteiliai, kurių anksčiau negėrėte gali turėti skirtingą alkoholio kiekį.

10. Nekalbėkite apie seksą. Visai.

Nebent norite, kad vyras pagalvotų, jog jūs ieškote vienos nakties nuotykio arba draugystės su privalumais.

11. Leiskite jam inicijuoti pirmąjį bučinį.

Ir būkite pirmoji, kuri atitrauks lūpas, kad jis geistų daugiau.