Mieli nariai, norime Jus informuoti, kad Flirtas projektas bus sustabdytas 05.27 ir nebeveiks. Nuo šiandien VIP ir kreditai nebus parduodami. Paslaugomis galima bus naudotis iki uždarymo dienos.

8 klaidos, kurias daro net ir labai protingi vyrai

Kad ir kokie puikūs pasimatymų ir moterų ekspertai bebūtume, tačiau visi daro klaidų. Štai keletas jų – gal kai kuriose situacijose atpažinsite save?

1. Per daug SMS
"Ar mėgsti kinų virtuvę?"
"Ar tinka 7h ar tau patogiau 8h?"
"Aš jau važiuoju"
"Vėluosiu 3 minutes"
"Ieškau kur pastatyti automobilį"
"Ar pasiėmei piniginę?"

Stop! Ji nori Jameso Bondo, o ne klouno su telefonu. Ramiai atvažiuokite (būkite kietas), palydėkite ją iki vietos, pavaišinkite vakariene, apžavėkite ją nuo ausų iki kojų. Atvažiuokite. Pavaišinkite. Sužavėkite. SMS'ų čia niekur nėra. Laikykitės plano. Jei įmanoma, telefoną visai išjunkite.

2. Manieros
Greitai valgote? Kalbate nespėjęs dorai sukramtyti? Tai nėra vieninteliai dalykai, kuriuos verta apgalvoti. Kokiomis temomis kalbatės? Jos turi būti įdomios ir merginai, ne tik jums (ar kitiems prie jūsų stalelio sėdintiems žmonėms). Visada pagalvokite apie savo pašnekovą, jo interesus, pomėgius.

3. Per daug, per greitai
"Nekalbėjau su savo tėvu jau gal 10 metų, tai ir sumažino atlyginimą šiandien, ai ir dar planuoju į Angliją važiuoti, ir šiandien blogai miegojau.“

Jei mergina dar nepabėgo, tai tuoj tą padarys. Tiek vyrai, tiek moterys turi uoslę, atpažistančią beviltiškus individus. Panašios greitakalbe beriamos tirados parodo, kad žmogaus gyvenime tikrai kažko trūksta. Darykite, ką norite, bet nekankinkite vargšės merginos tokiais pasakojimais.

4. Per daug kalbų apie seksą
Ši tema – pasimatymų žudikas. Merginoms patinka vyrai, kurie nebijo sekso, tačiau nepersistenkite. Ateityje tikrai bus pakankamai laiko apie visa tai pasikalbėti, tačiau per pirmuosius (o gal net per artimiausius penkis) pasimatymus stenkitės šios temos vengti. Nebent mergina pati parodo iniciatyvą.

5. Per daug alkoholio
Jei matytume save girtus iš šalies, tikriausiai nė patys nenorėtume su savimi susitikinėti. Prie šio vaizdo dar pridėkite jaudulį ir tie pora alaus tikrai gali viską sugadinti. Aišku, jei su mergina išgersite kokteilį, nieko baisaus nenutiks, tačiau stenkitės neparodyti savo sugebėjimo išgerti 10 alaus per vieną vakarą. Tai jūs turite ją palydėti namo, o ne atvirkščiai.

6. Nuobodus darbas
Žinau, kad kai kurie vyrai darbo reikalais keliauja po pasaulį, vairuoja prabangius automobilius, rašo scenarijus TV projektams ar dirba šunų prieglaudoje. Bet dauguma turi paprastus darbus, kurie, tiesą sakant, yra gan nuobodūs ir neverti pokalbio temos per pirmuosius pasimatymus. Jūsų darbas tai ne tai, kas jūs esate, o tai, ką jūs darote. Be to, jūs turėtumėte merginos klausti, ką ji veikia.

7. SMS ar skambutis per greitai
Jūs linksmai praleidote vakarą, ji pasakė, kad dar norėtų tave pamatyti, gal net gavai bučkį – jėga! Dabar atsikvėpk. Visi romatiški instinktai sako tau griebti telefoną ir parašyti žinutę: „Gal nieko blogo, jei pasakysiu, kad šiandien buvo linksma? Gal verta susitarti dėl kito pasimatymo? Gal parašyti ką veiksiu vėliau, gal ji norės užsukti į svečius, taip?“ NE. Idėkite telefoną į šaldymo kamerą! Pamirškite, kad jis egzistuoja. Nėra universalios taisyklės, tinkančios visoms situacijoms, nurodančios tikslų laiką, kuriam praėjus verta paskambinti. Nepasirodykite beviltišku, tai nėra seksualu. Laikas parodys. Palaukite, kol pajusite, kad jau vertėtų paskambinti.

8. Idealo ieškojimas
Šią klaidą daro ir vyrai, ir moterys. Vyrai turi nerealius, juokingus, kartais visiškai idiotiškus standartus, kuriuos moterys turi atitikti per pirmą pasimatymą. Jie prisigalvoja daugybę priežasčių nesusitikti dar kartą:

"Atrodo, kad ji gali greitai pasenti"
"Jos kvepalai buvo keisti"
"Ji kvepėjo sviestu"
"Jos antakiai buvo keisti"
"Ji užsisakė dvi porcijas salotų"
"Ji per daug liberali"
"Ji per daug konservatyvi"
"Ji pažįsta mano kolegas"
"Jos žandikaulis buvo didokas"

Nė viena iš išvardintų priežaščių neatrodo rimta, bent jau ne tiek rimta, kad nesusitiktumėte su ja antrą kartą. Greičiausiai tai pasiteisinimai. Nešvaistykite savo ir kitų laiko. Pažinkite ją geriau.