Mieli nariai, norime Jus informuoti, kad Flirtas projektas bus sustabdytas 05.27 ir nebeveiks. Nuo šiandien VIP ir kreditai nebus parduodami. Paslaugomis galima bus naudotis iki uždarymo dienos.

Internetinių pažinčių patarimai

Kaip jūs atrodote internetinėje erdvėje ir kokius jus mato kiti? Primygtinai rekomenduojame perskaityti šių patarimų ciklą.


Pažintys klube mirė. Tegyvuoja internetas.

Reikia įrodymų? Tyrimai rodo, kad vien Amerikoje internetinėms pažintims išleidžiamas 1 milijardas dolerių per metus. Panašios tendencijos vyrauja ir Europoje. Lietuva, be abejo, atsilieka tiek suma tiek požiūriu į pažintis internete. Tačiau ir čia net 20% porelių teigia susipažinusios interneto pagalba.

Nepaisant puikių statistinių rodiklių ir didelės tikimybės laimėti ieškant romantinių santykių internetu, net 97% vyrų po 3 mėnesio bandymų, neradę efektyvaus būdo tai daryti – liaujasi bandę. Vadinasi, tik likę 3% vyrų pasiekia rezultatą ir mėgaujasi merginomis bei pasimatymais. Gera naujiena – galite būti vienu iš 3% - publikuodami “teisingas” nuotraukas, profilius, nustatydami tinkamus paieškos kriterijus ir žinodami kam, ką, kaip ir kada rašyti.


Pateikite save teisingai

Vyrai mano, kad moterys nėra tokios reiklios išvaizdai kaip jie, tačiau tai nereiškia, kad moterys aklos. Dauguma pažinčių portalų narių, įskaitant moteris, pirmiausiai peržiūri profilio nuotraukas ir tik po to sprendžia ar atsakyti į gautą žinutę.


Įdėkite geriausią savo nuotrauką.

Stenkitės įdėti tvarkingą, gražią nuotrauką. Venkite tokių, kur jūs esate dviprasmiškose situacijose – ne visos gali teisingai suprasti. Jei įkelsite nuotrauką, kurioje jūs girtas miegate, galima pamanyti, kad taip leidžiate visus savaitgalius be išimties ir visai nesvarbu, kad užfiksavote išimtinį atvejį. Venkit ir labai mažų bei nekokybiškų nuotraukų. Didelė tikimybė, kad būsite vertinamas pagal prasčiausią savo įkeltą nuotrauką.


Būkite kūrybingi.

Pasak daugumos apklaustų merginų, geriausios nuotraukos tos, kuriose vyras veikia kažką įdomaus. Tai geriau nei šypsena ar žvilgsnis į kamerą. Taip pat pasistenkite pasirinkti tinkamą aplinką, kurioje fotografuojatės – jei ji atspindės jūsų pomėgius, padidės tikimybė surasti žmogų, kuris mielai tais pomėgiais mėgausis kartu su jumis.


Papasakokite joms istoriją

Internetinės svetainės pilnos profilių, kuriuose vyrai pasakoja kas jiems patinka ir kas ne arba kokie jie puikūs. Pasistenkite išsiskirti iš minios...

Būkite linksmas. Aprašykite save su humoru, kad ir kokį darbą bedirbtumėte ar kuo beužsiimtumėte, visada galima atrasti tai kas kitam pasirodys juokinga.

Būkite tikslesnis. Vietoje to, kad parašytumėte jog savaitgaliais mėgstate linksmintis klube, parašykite, kad savaitgaliais būnate “Woo” klube. Tai ypač svarbu, jei ir mergina ten lankosi.

Būkite nuoširdus. Pasistenkite nemeluoti apie save, ypač jei ketinate susitkti su kuo nors iš merginų. Be to artimiau pabendravus, jos tikrai bandys jus “pagooglinti” arba susirasti Facebooke, kad surinkti daugiau informacijos. Kuo mažiau meluosiste, tuo mažesnė tikimybė, kad susitikus ji jus prigaus.

Dėstykite trumpai. Dauguma internautų, pildydami profilį, bando jį užkrauti nereikalinga inforamcija, kuri, jų manymu, gali būti įdomi. Pasistenkite neišsiplėsti – aprašymas neturi būti per trumpas, kad apimtų svarbiausius dalykus, bei neturi būti per ilgas, kad liktu įdomus.


Atnaujinkite anketą

Yra dvi pagrindinės priežastys, kodėl turėtumėte atnaujinti profilį. Visų pirmą, tai naujos nuotraukos, gali jus pristatyti kitu kampu ir patraukti akį merginos, kuri gal būt anksčiau jumis nesusidomėjo. Be to Xklube visos naujai įkeltos nuotraukos patenka į Foto srautą, kurį peržiūri daugybė vartotojų. Paties aprašymo pakeitimas, gali apie jus pasakyti daugiau negu prieš tai buvęs. Gal būt profilį pildėte blogos nuotaikos ar prislėgtas rūpesčių. Dėl to, visada verta visą informaciją atnaujinti.


Praplėskite akiratį

Bet kokia moteris, nuo kurios laukiate žinutės, tikriausia patraukė ne vieno vaikino akį. Todėl ji ne tik retai atrašys dėl gaunamų žinučių gausos, bet ir turės didesnį pasirinkimą. Parašykite merginoms, kurios gal ir neidealiai atrodo nuotraukose, bet bus žavios jums susitikus. Tokios merginos jums dažniau atrašys, o tai reiškia jūs dažniau eisite į pasimatymus. Taip pat, pabandykite padidinti amžiaus barjerą, nes dauguma vyrų neieško merginos vyresnės už save. Nors merginos paieškoje gali nurodyti net ir 15 metų skirtumą.


Geresnė žinutė: ko nedaryti

Stenkitės išvengti internetinio žargono, kaip pvz. LOL, “z” reidelės vietoj “s” raidžių ir t.t. Tokie komplimentai, kaip “seksuali”, “graži” gali sumažinti atsakomumą 10 procentų. Įvairūs sutrumpinimai ir žargonai – dar 25 procentais. Nekalbant jau apie keiksmažodžius. Merginos tikrai neis į pasimatymą su kvailais vaikinais.

Ne tik padovanokite dovaną. Gal būt tai labai paprasta, tačiau tai pasako, kad jūs tingite jai parašyti, ir gal būt nesate taip susidomėjęs. Būtinai parašykite ir laiškelį. Tik nepridėkite daug dovanų ir dar kelis laiškus – neišgasdinkite žmogaus.


Geresnė žinutė: ką reiktų daryti

Jums reiktu turėti omenyje skaičius, kai rašote žinutes. Tyrimuose pastebėta, kad kuo daugiau žinučių išsiųsite tuo daugiau ir gausite. Merginos gali neatrašyti dėl milijono priežasčių. Nepriimkite to asmeniškai ir neleiskite, kad toks vienas atvejis sugriautų jūsų pasitikėjimą savimi. Išlaikykite nusistatymą, kad kiekviena mergina, kuriai parašetė – atrašys.

Patikrinkite jos aktyvumą. Gražuolės, kurios neprisijungė jau gerą mėnesį, tikėtina, kad atrašys negreit arba visai neatrašys. Geriau išsirinkti aktyvius narius. O geriausias rezultatas pasiekiamas, kai parašoma merginai, kuri šiuo metu prisijungus.

Išstudijuokite smulkmenas. Moterys dažnai gauna laiškus, kurių pradžia “labas, kaip sekasi?”. Prieš rašydami, pažiūrėkite jos anketą, gal bus kažkas už ko galima būtų užsikabinti. Gal ji mėgsta gaminti, tada laiškas gali prasidėti “Labas, o kokia virtuvė tau labiau prie širdies?”. Nepasirodysite banalus, ir tuo pačiu užmegsite įdomią diskusiją.


Griebkite jauti už ragų

Jei jau susirašėte keliomis žinutėmis, jūs jau pusiaukelėje link pasimatymo. Stenkites palaikyti lengvą ir linksmą pokalbį. Trečioje, ketvirtoje žinutėje užsiminkite apie susitikimą, būtent naudokit žodį “susitikimas”, o ne “pasimatymas”. Geriausia pakviesti ją ten kur jūs jau planavote eiti: koncertas bare, draugo pasirodymas, teatras. Tai leis jai geriau jus pažinti, be to sumažins “pasimatymo” įtampą. Jei nieko neišeis, tai bent jau pasilinksminsite. Bet kokiu atveju jūs būsite žymiai toliau pažengęs negu jei būtumėte tas vaikinas iš klubo.